Неділя, 28 Червня, 2026

Тарифи на електроенергію в Україні залишаються без змін

Події в світі

Українці не відчують зростання цін на електроенергію цієї зими. Кабінет Міністрів ухвалив рішення зберегти чинний тариф у розмірі 4,32 грн за кВт⋅год для побутових споживачів щонайменше до весни.

Про це повідомила перша віцепрем’єрка — міністр економіки Юлія Свириденко.

Тариф 4,32 грн залишиться до квітня 2026 року

В уряді наголошують: до 30 квітня 2026 року продовжено дію механізму ПСО (покладання спеціальних обов’язків), що дозволяє забезпечувати стабільні тарифи на електроенергію для населення навіть в умовах воєнного стану та енергетичних викликів.

«Під час опалювального сезону громадяни й надалі платитимуть 4,32 грн за кВт⋅год.», — зазначила Свириденко.

Пільговий тариф для електроопалення залишили

Крім того, уряд залишає чинною пільгову ставку для домогосподарств, які використовують електроенергію для обігріву. У межах споживання до 2 000 кВт⋅год на місяць тариф становитиме 2,64 грн за кВт⋅год. У разі перевищення цього ліміту, застосовуватиметься загальний тариф — 4,32 грн.

Таке рішення дозволить підтримати мільйони родин у складний зимовий період, зберігаючи соціальну стабільність і доступ до енергоресурсів.

Раніше видання Invest News писало про те, як перевірити правильність комунальних нарахувань, уникнути переплат і помилок у платіжках, а також які тарифи та правила діють у сфері ЖКГ у 2025 році.

Події в країні