В Україні розпочався опалювальний сезон. Про це повідомила прем’єр-міністерка Юлія Свириденко у своєму Telegram-каналі.
Підключення соціальної інфраструктури до тепла
За її словами, наразі понад половину об’єктів соціальної інфраструктури — дитячі садки, лікарні та школи — вже підключено до систем теплопостачання. Крім того, у 13 областях країни тепло почали подавати й до житлових будинків.
Свириденко наголосила, що решта регіонів підключатимуться поступово, з урахуванням температурних умов і готовності мереж.
Готовність до опалювального сезону
Очільниця уряду зазначила, що до роботи підготовлено понад 17,5 тисячі котелень і близько 17 тисяч кілометрів тепломереж. Також замінено понад 340 кілометрів трубопроводів, проведено ремонтні роботи та сформовано необхідні запаси вугілля, палет, рідкого палива і дров.
За словами прем’єрки, уряд контролює процес підключення тепла в усіх регіонах, аби забезпечити стабільний початок опалювального сезону навіть в умовах воєнного стану.
Раніше видання Invest News писало, що уряд запровадив пільговий тариф 2,64 грн/кВт⋅год для власників електроопалення, які споживають понад 2 тисячі кВт⋅год на місяць, щоб зменшити витрати під час опалювального сезону 2024–2025 років.

