П’ятниця, 26 Червня, 2026

Маск і Дуров уклали угоду про інтеграцію ШІ-бота Grok у Telegram

Події в світі

Месенджер Telegram уклав річну угоду з компанією xAI, яку очолює Ілон Маск. У рамках партнерства, оціненого в $300 мільйонів, в екосистему Telegram буде впроваджено інтелектуального чат-бота Grok.

Про це стало відомо 28 травня із заяви засновника месенджера Павла Дурова

За умовами домовленості, користувачі Telegram вже цього літа зможуть взаємодіяти з Grok — продуктом на основі передових AI-розробок компанії Маска. Інтеграція охопить усі платформи месенджера.

Telegram, окрім прямого фінансування у вигляді готівки та акцій на суму $300 мільйонів, отримає також половину доходів від підписок на продукти xAI, що продаватимуться через додаток.

Керівництво Telegram вважає цю співпрацю стратегічно важливою, підкреслюючи, що вона відкриває нові можливості для розвитку штучного інтелекту в межах платформи та дозволить мільярдам користувачів отримати доступ до інноваційних інструментів.

Події в країні