Неділя, 28 Червня, 2026

Резиденти «Дія.City» сплатили понад 19 млрд грн податків

Події в світі

З початку року український цифровий хаб «Дія.City» зазнав значного зростання. За вісім місяців 2025 року кількість чинних резидентів збільшилася майже вдвічі, а сума сплачених податків перевищила 19,5 млрд грн.

Про це повідомила тимчасова виконувачка обов’язків голови Державної податкової служби Леся Карнаух на своїй сторінці в соціальних мережах.

Зростання податкових надходжень

Згідно з офіційними даними, у поточному році 2318 компаній-резидентів «Дія.City» забезпечили податкові надходження. Це на 81% більше, ніж в аналогічному періоді 2024 року. Минулого року за січень-серпень 1339 компаній сплатили до бюджету 10,8 млрд грн.

Основні джерела податкових надходжень

Основну частину податкових надходжень цього року складають податки на доходи фізичних осіб — 9,9 млрд грн, що становить 51% від загальної суми. Податок на додану вартість склав 6,4 млрд грн (33%), а податок на прибуток підприємств — 3,2 млрд грн (16%).

На сьогодні в Реєстрі «Дія.City» понад 2800 компаній, з яких 2400 є активними резидентами. Цей успіх підтверджує ефективність програми та сприяє зростанню цифрової економіки України.

Видання Invest News повідомляло, що німецька компанія ARX Robotics стала резидентом Дія.City в Україні. Компанія планує впровадити роботизовану систему для фронту та масштабувати свої проєкти завдяки вигідним податковим умовам.

Події в країні